Muslera; İlk haftalarda bu tip kazalar olabiliyor

Muslera; İlk haftalarda bu tip kazalar olabiliyor

Galatasaray deplasmanda Yukatel Denizlispor’a 2-0 kaybettiği mücadelenin ardından Tecrübeli file bekçisi Fernando Muslera, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

17-08-2019 01:21

Haberler � SPOR


DENİZLİ (e-ha) - Galatasaray  deplasmanda Yukatel Denizlispor’a 2-0 kaybettiği mücadelenin ardından Tecrübeli file bekçisi Fernando Muslera, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Fernando Muslera “İlk haftalarda bu tip kazalar olabiliyor. Yukatel Denizlispor’un gösterdiği performansı ve aldığı sonucu küçümsememek lazım. İkinci ligden geldiler, kaybedecekleri bir şey yoktu. Bugün de çıkıp sonuna kadar mücadele ettiler. Takım olarak kötü bir maç çıkardığımızı kabul etmek gerekiyor. Seyredenler de bunu görmüştür, bunu inkar etmeye gerek yok. Çok fazla sebepleri irdelemekten ziyade bu maçı kenara bakıp yolumuza bakmamız gerekiyor. Önümüzde uzun bir yol var, haftaya kendi evimizde oynayacağız. Yeni gelen arkadaşlarımız var, onların adaptasyon süreci devam edecek. Onların da takıma katılmasıyla birlikte kendi taraftarımızın önünde daha iyi bir oyunla galip gelmek istiyoruz. Dediğim gibi bugün iyi mücadele eden bir Yukatel Denizlispor vardı. Evet kaçırdığımız bir penaltı, gördüğümüz bir kırmızı kart var ama bunları bir kenara bakıp yolumuza devam etmemiz gerekiyor.” şeklinde konuştu. 

e-Haber Ajansı (e-ha) 

Etiketler : Muslera; - İlk - haftalarda - bu - tip - kazalar - olabiliyor -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri