Nazan Arısoy, TÜYAP İzmir Kitap Fuarı’nda

Yazdığı biyografik romanlarla geniş kitlelere ulaşan Nazan Arısoy’un yeni kitabı Aşk’a Kadar Kapalıyız, ilk kez 14 Nisan Pazar günü, saat 13:00’te TÜYAP İzmir Kitap Fuarı’ndaki Hayy Kitap standında okurlarla buluşacak.

10-04-2019 13:47

Haberler � KÜLTÜR - SANAT


ANKARA (e-ha): Yazdığı biyografik romanlarla geniş kitlelere ulaşan Nazan Arısoy’un yeni kitabı Aşk’a Kadar Kapalıyız, ilk kez 14 Nisan Pazar günü, saat 13:00’te TÜYAP İzmir Kitap Fuarı’ndaki Hayy Kitap standında okurlarla buluşacak.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Yazar Nazan Arısoy’un yeni romanı Aşk’a Kadar Kapalıyız, ilk kez TÜYAP İzmir Kitap Fuarı’nda okurlarla buluşuyor.
Daha önce Nazım Hikmet, Tomris Uyar, Cemal Süreya gibi büyük yazar ve şairlerin 'ruhlarına girerek' yazdığı biyografik romanlarla geniş kitlelere ulaşan Nazan Arısoy’un yeni kitabı Aşk’a Kadar Kapalıyız, ilk kez 14 Nisan Pazar günü, saat 13:00’te TÜYAP İzmir Kitap Fuarı’ndaki Hayy Kitap standında okurlarla buluşacak.
Aşk’a Kadar Kapalıyız ile hepimize ayna tutan, modern zamanların zalimlikleriyle ruhları aşk enkazına dönmüş iki gencin hikayesi üzerinden aşkı yeniden var eden Nazan Arısoy, aşkla yeniden doğuşun mucizesini anlattığı bu romanıyla mutlu insan olmanın önünü kesen, kalın, gri, umutsuzluktan inşa edilmiş keder duvarlarınızı yıkacak.
 
Nazan Arısoy Hakkında
Yunanistan kökenli bir ailenin mensubu olarak 1976’da İstanbul’da doğdu. Gazeteci bir baba ve edebiyat öğretmeni bir annenin çocuğu olması sebebiyle Anadolu’nun birçok ilinde eğitim aldı. Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nü ve Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam ve Halkla İlişkiler Bölümü’nü bitirdi.
Üç çocuk annesi olan Nazan Arısoy, eğitmen, yazar, senarist, sanat yönetmeni ve ilişki koçu olarak hayata eşlik ediyor.
 
Kitapları
Piraye’de Nazım Olmak
Bukowski’nin Kadınları
Frida Kahlo
Cemal Süreya Aşk Günü Doğdu
Ah Sen, 2016
Tomris'çe
Beni Seveceksin
Yağmur'dan Sonra Deniz
İlginç Adamlar ve Kadınları
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : Nazan - Arısoy - - TÜYAP - İzmir - Kitap - Fuarı’nda -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız