NEDİR NE DEĞİLDİR, DOĞU AKDENİZ'DEKİ ENERJİ MÜCADELESİNİ MASAYA YATIRIYOR

NEDİR NE DEĞİLDİR, DOĞU AKDENİZ'DEKİ ENERJİ MÜCADELESİNİ MASAYA YATIRIYOR

Doğu Akdeniz’deki enerji rezervlerinin büyüklüğü ne kadar? Enerji üzerinden süren güç mücadelesinin küresel ve bölgesel aktörleri kimler? Bölge, dünyanın yeni ortadoğusu mu olacak?

06-06-2019 00:05

Haberler � TV - DİZİ


ANKARA (e-ha) Doğu Akdeniz’deki enerji rezervlerinin büyüklüğü ne kadar? Enerji üzerinden süren güç mücadelesinin küresel ve bölgesel aktörleri kimler? Bölge, dünyanın yeni ortadoğusu mu olacak?
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Mehmet Akif Ersoy her hafta en çok merak edilen konuları “Nedir Ne Değildir?”de gündeme getiriyor.
“Nedir Ne Değildir?” bu hafta, Türkiye’nin geleceği açısından kritik bir başlığa odaklanıyor,  Doğu Akdeniz’deki enerji mücadelesini ve Türkiye’nin pozisyonunu tüm yönleriyle masaya yatırıyor.
Doğu Akdeniz’deki enerji rezervlerinin büyüklüğü ne kadar? Enerji üzerinden süren güç mücadelesinin küresel ve bölgesel aktörleri kimler? Bölge, dünyanın yeni ortadoğusu mu olacak? Akdeniz havzasında büyük bir paya sahip Türkiye’yi bekleyen tehditler ve fırsatlar neler? Türkiye’nin sondaj faaliyetleri ve sismik araştırmaları hangi aşamada?
Mehmet Akif Ersoy soruyor; Akademisyenler Prof. Dr. Mesut Hakkı Caşın, Prof. Dr. Mustafa Aydın, Emekli Büyükelçi Oğuz Çelikkol ve Güvenlik Uzmanı Mete Yarar yanıtlıyor.
Nedir Ne Değildir? bu akşam (6 Haziran Perşembe) saat 21.00’de Habertürk TV'de sizleri bekliyor.
e-Haber Ajansı (e-ha)
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri