Nöbet bu akşam 5. bölümüyle ekrana geliyor

Nöbet bu akşam 5. bölümüyle ekrana geliyor. Ahmet Paşa’nın emriyle, Binbaşı Barış ve Yiğit Alkan bölgede beraber çalışacak! Paşa’nın sonsuz güvendiği bu kahramanlar Elmalı’da dönen olayları çözebilecek mi?

07-04-2019 12:56

Haberler � TV - DİZİ


İSTANBUL (e-ha):Nöbet bu akşam 5. bölümüyle ekrana geliyor. Ahmet Paşa’nın emriyle, Binbaşı Barış ve Yiğit Alkan bölgede beraber çalışacak! Paşa’nın sonsuz güvendiği bu kahramanlar Elmalı’da dönen olayları çözebilecek mi? 
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Yapımcılığını  Pana Film/Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, Gökhan Erkut’un yönetmenliğini yaptığı Nöbet’in başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.
Nöbet bu akşam 5. bölümüyle ekrana geliyor. Ahmet Paşa’nın emriyle, Binbaşı Barış ve Yiğit Alkan bölgede beraber çalışacak! Paşa’nın sonsuz güvendiği bu kahramanlar Elmalı’da dönen olayları çözebilecek mi? Gerilim hattındaki patlamada bulunan silahın sahibi Ziya Cevran! Bu gelişme Binbaşı Barış ve Ziya Cevran’ı karşı karşıya getiriyor. Ancak silahın üzerinde bulunan parmak izi başka birine ait. Olayı aydınlığa çıkaracak bu parmak izinin sahibi kim? Bölgeden aldığı bilgiler ve Zilfo ile güçlenen Jennifer büyük bir hedefe kilitlenir. Hedef, Ahmet Paşa’dır! Bu plan için ona bir destek de Darko’dan geliyor. Acımasızlığı ve döktüğü kanlarla nam salmış Darko, Jennifer’ın sınır ötesindeki kolu olmuştur. Bu planlanan büyük eylem Jennifer’ın istediği gibi mi sonuçlanacak?
“Nöbet” bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de izlenebilir.
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : Nöbet - bu - akşam - 5. - bölümüyle - ekrana - geliyor -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri