Normani ilk solo teklisi Motivation

Normani ilk solo teklisi Motivation

Dünyaca ünlü multi-platinum sanatçı Normani’nin heyecanla beklenen ilk solo teklisi “Motivation” 16 Ağustos Cuma günü hayranlarıyla buluştu!

21-08-2019 18:37

Haberler � DÜNYA


ABD (e-ha) - Dünyaca ünlü multi-platinum sanatçı Normani’nin heyecanla beklenen ilk solo teklisi “Motivation” 16 Ağustos Cuma günü hayranlarıyla buluştu!
 
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre;  Sam Smith, Khalid ve 6LACK gibi isimlerle yayımladığı teklilerle başarıyı yakalayan Normani, ilk solo teklisini müzikseverlerin beğenisine sundu. Üflemelilerle zenginleştirilmiş hareketli şarkı, Normani’nin New Orleans kökenlerinden ilham alıyor.
 
Güçlü vokalleri ile dikkat çeken 23 yaşındaki sanatçı, ilk solo teklisinde pop müziğin başarılı isimleri ile birlikte çalıştı. “Motivation”, Jennifer Lopez, The Weeknd ve Usher gibi sanatçıların söz yazarları ve Normani’nin dünya turnesinde eşlik ettiği Ariana Grande gibi isimlerin imzasını taşıyor.
 
Tekliyi takiben Dave Meyers (Janet Jackson, Kendrick Lamar, Billie Eilish) ve Daniel Russell (Offset & Cardi B) tarafından yönetilen dans dolu klip yayımlanmasıyla birlikte YouTube’un trending listelerinde Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Kanada ve İngiltere gibi ülkelerde birinci sırada yerini aldı. Sosyal medyada ses getiren klibe Cardi B, Khalid, Sam Smith, Ciara gibi birçok ünlü isim destek verdi.
 
e-Haber Ajansı (e-ha) 
Etiketler : Normani - - ilk - solo - teklisi - Motivation -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri