Ödeme kuruluşlarından PayTR Müşteri memnuniyetinde önde

BDDK tarafından 2016'da yetkilendirilen yerli ve milli ödeme kuruluşu PayTR, yüzde 100'ün üzerinde büyüme rakamlarının ardından bu sefer de sikayetvar.com'daki memnuniyet ve teşekkür oranlarıyla adından söz ettiriyor. Yüzde 95,4 memnuniyet düzeyine ve yüzde 84,9 teşekkür oranına ulaşan PayTR, birçok teknik alanın bir arada çalıştığı Sanal POS ve ödeme çözümleri hizmeti veren kuruluşlar arasında listenin en üstlerindeki tek marka olarak yer almasıyla dikkat çekiyor.

19-03-2019 01:46

Haberler � TEKNOLOJİ


İSTANBUL (e-ha): BDDK tarafından 2016'da yetkilendirilen yerli ve milli ödeme kuruluşu PayTR, yüzde 100'ün üzerinde büyüme rakamlarının ardından bu sefer de sikayetvar.com'daki memnuniyet ve teşekkür oranlarıyla adından söz ettiriyor.
Yüzde 95,4 memnuniyet düzeyine ve yüzde 84,9 teşekkür oranına ulaşan PayTR, birçok teknik alanın bir arada çalıştığı Sanal POS ve ödeme çözümleri hizmeti veren kuruluşlar arasında listenin en üstlerindeki tek marka olarak yer almasıyla dikkat çekiyor.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Yerli ve milli ödeme kuruluşu PayTR, yüzde 95,4 memnuniyet düzeyi ve yüzde 84,9 teşekkür oranıyla listenin en üst sıralarında yer alan tek ödeme kuruluşu olarak dikkat çekiyor. 
BDDK tarafından 2016'da yetkilendirilen yerli ve milli ödeme kuruluşu PayTR, yüzde 100'ün üzerinde büyüme rakamlarının ardından bu sefer de sikayetvar.com'daki memnuniyet ve teşekkür oranlarıyla adından söz ettiriyor.
Yüzde 95,4 memnuniyet düzeyine ve yüzde 84,9 teşekkür oranına ulaşan PayTR, birçok teknik alanın bir arada çalıştığı Sanal POS ve ödeme çözümleri hizmeti veren kuruluşlar arasında listenin en üstlerindeki tek marka olarak yer almasıyla dikkat çekiyor. 
PayTR Genel Müdürü Tarık Tombul, elde ettikleri bu önemli başarıyla ilgili şunları söyledi: “Ayda ortalama 8.300 kişi www.paytr.com/iletisim üzerinden bizlere ulaşırken, 730 kişi de santral hattı üzerinden bize ulaşarak destek talebinde bulunuyor. Yaptığımız işin ve sunduğumuz hizmetin büyük bir hassasiyetle yürütülmesi gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle sosyal medya platformunda etik kurallar çerçevesinde yazılan her türlü öneri, şikayet ve yorumları özenle inceliyoruz. Bu yorumların ve değerlendirmelerin bizi geliştirdiğine inanarak, her gün daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Gün içinde bize iletilen her yorum, teknik ekibimiz tarafından değerlendiriliyor. Gerek teknik ekibimiz gerekse Kurumsal İletişim departmanındaki çalışanlarımızla beraber kullanıcıların yaşadıkları sorunları her platformda anında çözmeye gayret ediyoruz.”
  
PayTR hakkında
2009 yılında kurulmuş, 2016 yılında BDDK tarafından yetkilendirilmiş yerli ve milli bir ödeme kuruluşu olan PayTR, güçlü altyapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ve deneyimli personeli ile 6 binin üzerinde işyerine Sanal POS ile ödeme alma, sahtecilik önleme ve tek tıkla ödeme (kart saklama) hizmeti sunmaktadır. PayTR, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde TEPAV ve AllWorld Network'ün yürüttüğü "Türkiye'nin En Hızlı Büyüyen 100 Şirketi" yarışması 2014 kazananları listesinde beşinci sırada yer almıştır. PayTR, kendi bünyesinde geliştirerek optimize ettiği yazılım ve kontrol mekanizmaları ile web mağazalarının sahtecilik kaynaklı kayıplarını en düşük seviyeye indirgemektedir. PayTR Ödeme Hizmetleri A.Ş., 26 Nisan 2016 itibarıyla 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında lisanslı bir ödeme kuruluşu olmuştur. PayTR, aynı zamanda Ödeme ve Elektronik Para Derneği (ÖDED) üyesidir. www.paytr.com
 
e-Haber Ajansı (e-ha)
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri