Öğrencileri Okulda Yapılan Toplu İftarla Ramazanı Yaşadı

Okul Müdür Yardımcıları Ebuzer Erbil ve Hacı Ali Kılınçel’in organizatörlüğünde gerçekleştirilen programa katkı veren hayırseverler ile davete iştirak edenlere teşekkür etti.

12-05-2019 16:10

Haberler � GENEL


ANKARA (e-ha) Okul Müdür Yardımcıları Ebuzer Erbil ve Hacı Ali Kılınçel’in organizatörlüğünde gerçekleştirilen programa katkı veren hayırseverler ile davete iştirak edenlere teşekkür etti.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Meram Çumralıoğlu İHO öğrencileri Okulda yapılan toplu iftarla Ramazanın manevi iklimini birlikte teneffüs etti.
Meram Çumralıoğlu İmam Hatip Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri okul bahçesinde iftar açtı. Renkli görüntülerin yaşandığı iftar programının gelenekselleştirilmesi planlanıyor.
Öğretmenler ile hayırsever bazı velilerin sponsor olduğu iftar programına okulda görev yapan öğretmenler, eğitim-öğretim gören 500 öğrenci, Konya’nın manevi önderlerinden Durmuş Sert hoca efendi,  Meram Milli Eğitim Şube Müdürleri Ali Öz, Hasan Öztekin, İsak Güdücü, Necmettin Erbakan Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Abdullah Büyükatıcıgil ve İş Adamı Fahri Kulu ile Okul Aile Birliği Yönetimi katıldı.
Geleneksel Konya düğün yemeğinin ikram edildiği iftar sonrasında Durmuş Sert hoca efendi hatim duası yaparken program öğrencilerin şiir ve ilahi sunumlarıyla tamamlandı. Okul Müdür Yardımcıları Ebuzer Erbil ve Hacı Ali Kılınçel’in organizatörlüğünde gerçekleştirilen programa katkı veren hayırseverler ile davete iştirak edenlere teşekkür eden Okul Müdürü Ahmet Başünal dört yıl aynı sınıfları paylaşan öğrencilerin Ramazanın manevi iklimini birlikte teneffüs edebilmeleri için iftar programını gelenekselleştirmeyi amaçladıklarını söyledi.
e-Haber Ajansı (e-ha)
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri