Osmaniyespor FK’de Bayram izni bitti

Osmaniyespor FK’de Bayram izni bitti

TFF 3. Lig 3. Grupta yer alan Osmaniyespor FK birinci etap kampının ardından verilen bayram izninin ardından çalışmalara başladı

14-08-2019 20:57

Haberler � SPOR


OSMANİYE (e-ha) - TFF 3. Lig 3. Grupta yer alan Osmaniyespor FK   birinci etap kampının ardından verilen bayram izninin ardından çalışmalara başladı.

Cevdetiye tesislerinde Teknik Direktör  Mehmet Seçkin nezaretinde   gerçekleştirilen idam düz koşu ile başlarken dar alanda kıs pas çalışması ile devam etti.

Taktik çalışması ile son bulan idama izinli olan Kaleci Alp Arda ile Orta saha  Hamza Türkmen katılmadı.

İdmana katılarak takıma destek veren Osmaniyespor Taraftarlar Derneği üyeleri idman sonunda sarı-yeşilli sporcuların ve Teknik heyetin bayramı kutlayarak baklava ikram ettiler.

Osmaniyespor Taraftarlar Derneği Başkanı Berat Özsoy, Başkan Yardımcısı Bekir Esen, Türbin Lideri  Bayram Sümbül,  ve dernek yöneticileri sohbet eden  Teknik Direktör  Mehmet Seçkin “ Bizim kadar hazırlanmış kampa girmişsiniz” diyerek verdikleri destekten dolayı  taraftara teşekkür etti.

SEÇKİN’DEN KADIN TARAFTAR VURGUSU

Taraftarlar arasında yer alan minik taraf Yağmur’la sohbet eden Tecrübeli hoca “ Bizi maçlar başladığında desteklemeye gelecek misiniz? Ne diye bağıracaksınız diye” sorusu üzerine  Küçük Yağmur Osmaniye olarak cevap verdi.

Küçüklüğünden beri Osmaniyespor maçlarına gelen Hatice isimli bayan taraftarla sohbet eden  Teknik Direktör  Mehmet Seçkin  türbinde kadınların yer almasının önemli  olduğunu kaydetti.

ÖZSOY “ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ”

Başkan Özsoy ise “İnşallah bu sene kadını erkeği türbinde yerimizi alarak üzerimize elimizden geleni değil üzerimize düşeni yapacağız” dedi.

BAYKAL “HEP BİRLİKTE MÜCADELE EDECEĞİZ”

Payasspor’dan bu yıl Osmaniyesposr FK’ne  transfer olan 29 yaşındaki tecrübeli  santrafor Ahmet Baykal “ Öncelikler buraya kadar bizi desteklediğiniz teşekkür ediyoruz. İnşallah hep beraber mücadeleyi vereceğiz. Sizler Trübinde biz sahada  elimizden geleni yapacağız ligi en iyi şekilde hak ettiğimiz yerde bitireceğiz” dedi.

SÜMBÜL “17’DE 17 YAPAN TEK TARAFTARIZ”

Bayram Sümbül “İnşallah rabbim bu sene sakatlık, kaza bela  vermesin. Aslanlar gibi Osmaniyesporumuz forması üstünüzde. Bu senede aslanlar gibi mücadele edeceğinizden  hiç birimizin şüphesi yok.  İnşallah deplasmanda, içerde dışarda hiçbir zaman yalnız değilsiniz. Buradaki eski arkadaşlarınız bizi bilir. Biz içerde ve dışarda 17’de 17  yapan taraftarlarız öyle sözde taraftar değiliz. Sizleri en şekilde türbinde temsil edeceğiz  sizleri sahipsiz bırakmayacağımız bunun sözü veriyoruz” dedi.

e-Haber Ajansı (e-ha) - Resul Özdil 

Etiketler : Osmaniyespor - FK’de - Bayram - izni - bitti -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri