Otomobilin ikiye ayrılması güvenlik kamerasına yansıdı

Otomobilin ikiye ayrılması güvenlik kamerasına yansıdı

İzmir`in Gaziemir ilçesinde, ağaca çarptıktan sonra takla atarak ikiye bölünen otomobilde bir kişinin hayatını kaybettiği, iki kişinin yaralandığı kaza, güvenlik kamerasına yansıdı.

16-06-2015 22:08

Haberler � GÜNDEM


İZMİR (CİHAN)- İzmir'in Gaziemir ilçesinde, ağaca çarptıktan sonra takla atarak ikiye bölünen otomobilde bir kişinin hayatını kaybettiği, iki kişinin yaralandığı kaza, güvenlik kamerasına yansıdı.

Kaza, dün saat 02.00 sıralarında Akçay Caddesi, Sarnıç yol ayrımında meydana geldi. Doğan Hoşnut yönetimindeki 35 HBK 33 plakalı otomobil kontrolden çıktı. Yol kenarındaki ağaca çarparak takla atan otomobil, başka bir arabaya çarpıp ikiye bölündü. Sürücü 18 yaşındaki Hoşnut ile otomobilde bulunan 17 yaşındaki Batuhan Ceylan ve Kürşat Serdar Başer yaralandı. Sağlık ekipleri, yaralılardan Hoşnut'u İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ceylan'ı Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Başer'i Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırdı. Kürşat Serdar Başer, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Tedavisi devam eden Hoşnut ve Ceylan

YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri