Otopar yüzünden komşusunu darp etti

Otopar yüzünden komşusunu darp etti

İzmir`in Karşıyaka ilçesinde, iddialara göre komşu iki işyeri sahipleri arasında otopark tartışması yüzünden çıkan tartışma sonrası ev eşyası satan işyeri sahipleri yan komşuları kadını ve çalışanını dükkanında darp etti. Olay anı güvenlik kameralarına yansıdı.

13-06-2015 01:18

Haberler � GÜNDEM


İZMİR (CİHAN)- İzmir'in Karşıyaka ilçesinde, iddialara göre komşu iki işyeri sahipleri arasında otopark tartışması yüzünden çıkan tartışma sonrası ev eşyası satan işyeri sahipleri yan komşuları kadını ve çalışanını dükkanında darp etti. Olay anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, geçtiğimiz yıl 8 Aralık tarihinde Girne Caddesi'nde oto kiralama işyerinde meydana geldi. İddiaya göre, oto kiralama işletmecisi evli ve 2 çocuk annesi Ece K. ile komşusu ev eşyaları satan M.H. arasında bir süredir dükkanları önündeki otopark yeri tartışması yaşandı. İddiaya göre, oto kiralama iş yeri basıldı ve sahibi Ece K. darp edildi. Darp edenlerin CHP'li Meclis Üyesi M.İ. ve ailesi olduğu iddia edildi. İş yeri çalışanı ve Ece K.'nin darp edilmesi işyeri güvenlik kamera görüntülerine yansıdı. CİHAN

Etiketler : Otopar - yüzünden - komşusunu - darp - etti -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri