Özel Lara Bocce takımı il birincisi oldu

Nevşehir Özel Lara Eğitim Kurumu Bocce Takımı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2014-2015 okullar arası bocce yarışmalarında tüm rakiplerini geride bırakarak yıldız kızlarda il birincisi oldu. Sadece bu başarıyla yetinmeyen Özel Lara Eğitim Kurumu küçük kızlarda il ikincisi olarak gümüş madalya kazanma başarısını da gösterdi.

10-03-2015 22:57

Haberler � TÜRKİYE


NEVŞEHİR (CİHAN)- Nevşehir Özel Lara Eğitim Kurumu Bocce Takımı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2014-2015 okullar arası bocce yarışmalarında tüm rakiplerini geride bırakarak yıldız kızlarda il birincisi oldu. Sadece bu başarıyla yetinmeyen Özel Lara Eğitim Kurumu küçük kızlarda il ikincisi olarak gümüş madalya kazanma başarısını da gösterdi.

Okul Müdürü Ulaş İnönü, "Yüzlerce yıllık tarihe sahip bir sporun bu güne yansıtılması olan ve sporcuda dikkati, hedef odaklanmayı, isabet ettirmeyi ölçen bocce müsabakalarında alınan bu başarıdan dolayı Özel Lara Eğitim Kurumları Beden Eğitimi öğretmenleri Eyyüp Bağatır ve Mustafa Danışmaz başta olmak üzere başarılı olan tüm öğrencilerimize teşekkür ve tebriklerimi iletiyorum" dedi. CİHAN

Etiketler : Özel - Lara - Bocce - takımı - il - birincisi - oldu -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri