Panasonic sezgisel iletişimli SIP telefonu duyurdu

Kullanıcıların ilgisini üzerinde tutmak ve bu ilginin iletişim sırasında da devam etmesini sağlamak amacıyla ekranda 3,5 inç renkli LCD ile 3 sayfada 6 tane olarak düzenlenmiş 18 adet esnek fonksiyon tuşu bulunuyor.

12-07-2019 20:37

Haberler � TEKNOLOJİ


ANKARA (e-ha) Kullanıcıların ilgisini üzerinde tutmak ve bu ilginin iletişim sırasında da devam etmesini sağlamak amacıyla ekranda 3,5 inç renkli LCD ile 3 sayfada 6 tane olarak düzenlenmiş 18 adet esnek fonksiyon tuşu bulunuyor.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Panasonic Business, küçükten büyüğe tüm işletmeler için kullanımı kolay ve esnek iletişim çözümleri sunmak üzere tasarlanan, KX-TGP600 SIP DECT kablosuz telefon ürün grubunun son üyesi KX-TPA68'i tanıttı.
Haziran 2019'da piyasaya sürülen KX-TPA68 kablosuz telefon sistemi, sunduğu gerçek zamanlı ortak çağrı özelliğiyle, kullanıcıların çağrıları aynı TGP600 ana ünitelerine bağlı birçok KX-TPA68 kablosuz masa telefonu tarafından paylaşılan hatlar üzerinden kolayca yanıtlamalarına, aranmalarına ve aramaları birleştirmelerine olanak tanıyor.
Bu özellik tam kapasiteyle kullanıldığında, çalışanların baz istasyonu başına sekiz taneye kadar kablosuz masaüstü telefon bağlamalarına izin verirken, çalışanlar ilave çoğaltıcı kullandığında hem masaüstü hem de kablosuz ahizelerin kapsama alanı da genişliyor. Yıldız modunda altı, papatya zinciri modunda ise üç adede kadar çoğaltıcı bağlanabiliyor.
Kullanıcıların ilgisini üzerinde tutmak ve bu ilginin iletişim sırasında da devam etmesini sağlamak amacıyla ekranda 3,5 inç renkli LCD ile 3 sayfada 6 tane olarak düzenlenmiş 18 adet esnek fonksiyon tuşu bulunuyor. Telefon, 500 telefon numarası kapasiteli hafızasıyla kullanıcıların rehberde kolaylıkla arama yapmasına olanak tanıyor. 
KX-TPA68 bunlara ek olarak, tam çift yönlü hoparlörlü telefon ve bir önceki nesil modele kıyasla yüzde 60 daha geniş ses gücü ile yüksek kaliteli ses özelliği sunuyor. Ayrıca bu cihaz, kalitesi yükseltilmiş gürültü azaltma özelliği sayesinde gürültülü ortamlarda alınan sesin seviyesini otomatik olarak ayarlıyor. 
Panasonic İletişim Çözümleri Ürün Pazarlama Yöneticisi Frank Nijholt, konuyla ilgili şöyle konuştu: “Kurumsal iletişim pazarı genişlemeye devam ediyor. Panasonic İletişim Çözümleri olarak KX-TPA68'i daha üst düzey işbirliği ve işletme verimliliğine yönelik bir çözüm olarak piyasaya sunmaktan dolayı oldukça heyecanlıyız. Kullanımı kolay LCD ekranı, gürültü azaltma ve sekiz adede kadar kablosuz telefon bağlama özelliğiyle, TGP600 ekosistemiyle çalışan farklı kullanıcılar için ilgi çekici bir platform sunmayı amaçlıyoruz.”
Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU) hakkında
Panasonic Systems Communications Company Europe (PSCEU) teknolojinin arka planda uyum içinde çalışmasını ve şirketlerin özgürce çalışarak başarıya ulaşmalarını kendisine görev edinmektedir. PSCEU'ya göre teknoloji her şeyden önce kusursuz bir işlev göstermelidir. Teknolojik yeteneklerinin arka planda uyum içinde çalıştığına güvenerek sadece müşterilerine odaklanan şirketler başarılı olabilirler. Bu yüzden PSCEU, kurumsal başarı için itici güç olarak, kendisini, müşterilerinin çalışma şekilleriyle son derece uyumlu ve neredeyse görünmez bir şekilde çalışan ürün ve çözümleri geliştirmeye adamaktadır. 
 
PSCEU altı ürün kategorisinden oluşmaktadır:
Uzaktan kamera, stüdyo kamera ve ENG P2HD'lerde mükemmel bir fiyat-performans ve sorunsuz işlem sağlayan Yayın & ProAV, hikâyeyi en yüksek kaliteli ürün ve çözümlerle anlatma özgürlüğü sunar. VariCam'in sinema kamera modelleri ve EVA1'in gerçek 4K ve Yüksek Dinamik Aralık (HDR) desteğiyle olan uyumu; bu ürünleri sinema, televizyon, belgesel ve canlı etkinlik prodüksiyonu için en uygun çözüm yapmaktadır.
Dünyanın önde gelen telefon sistemleri, SIP terminal cihazları ve profesyonel ağ tarayıcılarını sunan İletişim Çözümleri, bağlantı yerine iletişime odaklanma özgürlüğü sunmaktadır.
Toughbook dayanıklı dizüstü bilgisayar, kurumsal tablet, el terminalleri ve elektronik satış noktası (EPOS) sistemleriyle mobil çalışanların verimliliklerini artırmasına yardımcı olan Kurumsal Mobil Çözümler. Avrupa'da pazar lideri olarak Panasonic'in dayanıklı dizüstü bilgisayar ve tablet satışlarında 2017 yılında yüzde 57'lik pazar payı bulunmaktadır (VDC Research, Mart 2018).
Kullanıcılarına tıp, yaşam bilimleri, ProAV ve endüstri uygulamaları üreten Endüstriyel Tıbbi Vizyon. Ürün portföyü, tamamlanmış ve OEM kamera çözümleri sunarak; kullanıcılarına görülemeyeni görme özgürlüğünü sunmaktadır.
Kanıtlanmış bir kalite sunan CCTV görüntüsü mirası üzerine kurulan Güvenlik Çözümleri. Son derece güvenilir, gelişmiş teknolojik kamera ve görüntü kaydetme sistemlerini kullanan çözümler, tüm çevresel şartlarda en yüksek görüntü kalitesi sunarak kullanıcılarına güvende hissetme özgürlüğü sunmaktadır.
Profesyonel görüntü ve projektör yelpazesi sunan ve Görsel İşitsel profesyonellerine yaratma özgürlüğü sağlayan Görsel Sistem Çözümleri. Pazarda yüzde 39 pazar payı ile Avrupa'nın yüksek parlaklık projektörü pazarına liderlik etmektedir (Futuresource >5klm FY17 Q3. 4K & dijital kamera hariç).
Panasonic hakkında
Panasonic Corporation, tüketici elektroniği, konut, otomotiv ve B2B işletmelerindeki müşteriler için çeşitli elektronik teknolojileri ve çözümleriyle bir dünya lideridir. 2018 yılında 100. kuruluş yıldönümünü kutlayan şirket, dünya çapında yaygınlaşarak 591 yan kuruluşu ve 88 bağlı şirketiyle dünya çapında faaliyet göstermektedir. Şirket 31 Mart 2018 tarihinde sona eren mali yıl için 61,4 milyar Euro değerinde net satış açıklamıştır. Bölgesel hatları boyunca inovasyonlarıyla yeni değerlerin peşinden gitme kararlılığına sahip olan Panasonic, müşterileri için daha iyi bir hayat ve daha iyi bir dünya yaratma çabası içerisindedir. Daha fazla bilgi için: http://www.panasonic.com/global
e-Haber Ajansı (e-ha)
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri