PATENT BAŞVURU EĞİTİMİ ALAN ÖĞRETMENLERE ZİYARET

Öğretmenlerle patent eğitiminin önemi üzerine istişarede bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, 2023 Eğitim Vizyonuna da vurgu yaparak bu eğitimlerin “üretime yönelik öğrenci yetiştirilmesi” konusunda çok önemli olduğuna sözlerine ekledi.

22-04-2019 23:47

Haberler � EĞİTİM


ANKARA (e-ha) Öğretmenlerle patent eğitiminin önemi üzerine istişarede bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, 2023 Eğitim Vizyonuna da vurgu yaparak bu eğitimlerin “üretime yönelik öğrenci yetiştirilmesi” konusunda çok önemli olduğuna sözlerine ekledi.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, Mevlana Kalkınma Ajansı’na (MEVKA) 2019 Teknik Destek Programı çerçevesinde başvurusu yapılan ve kabul edilen ‘Tasarım ve Buluşla Gelişen Öğrenci Eğitimi Projesi” kapsamında Konya genelinden öğretmenlerin katıldığı Patent Başvuru Eğitmen Eğitimi kursiyeri olan öğretmenleri ziyaret etti.
22 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşen ziyarette kursiyer öğretmenlerle patent eğitiminin önemi üzerine istişarede bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, 2023 Eğitim Vizyonuna da vurgu yaparak bu eğitimlerin “üretime yönelik öğrenci yetiştirilmesi” konusunda çok önemli olduğuna sözlerine ekledi.
Bu çalışmanın ülkemizde kendi alanında ilklerden olduğunu da belirterek öğretmenlerin daha çok çalışarak ülkemizi ve şehrimizi daha ilerilere taşıyacaklarına inandığını ifade etti.
Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük’e İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Servet Altuntaş da eşlik etti. 
e-Haber Ajansı (e-ha)
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri