Pelin Özülken'e Uluslararası Alkışı Hakeden Sağlık Turizm İşletmecisi Ödülü

Ödül töreninde Azerin, Turgay Başyayla, Yusuf Güney ve Taylan Ülger'in muhteşem konseri renk kattı. Tören, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

24-06-2019 06:45

Haberler � TURİZM - TATİL


NKARA (e-ha) Ödül töreninde Azerin, Turgay Başyayla, Yusuf Güney ve Taylan Ülger'in muhteşem konseri renk kattı. Tören, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Uluslararası Radyocular Birliği tarafından düzenlenen "10. Uluslararası Alkışı Hakedenler Ödülleri" Ankara'da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Merkezi Antalya'da bulunan Rengarenk Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği;
Pelin Özülken; "Uluslararası Alkışı Hakeden Sağlık Turizm İşletmecisi Ödülü'nün Sahibi oldu.
Pelin Özülken yaptığı açıklamada; "Rengarenk ağız ve diş sağlığı polikliniği olarak uluslararası radyocular birliğinin vermiş olduğu  bu ödüle bizi layik gören yayında ve yapımda emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Mesleğimizde ülkemizi en iyi şekilde temsil edip gururlandıracağımıza, çalışmalarımızı arttıracağımıza, özellikle sağlık turizmi alanında daha büyük başarılara imza atacağımıza ekibim ve kendi adıma söz veriyorum" dedi.
Ödül töreninde Azerin, Turgay Başyayla, Yusuf Güney ve Taylan Ülger'in muhteşem konseri renk kattı. Tören, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
e-Haber Ajansı (e-ha)
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri