Roberto Rosetti ve UEFA Süper Kupa hakemleri basın toplantısı düzenleyecek

Roberto Rosetti ve UEFA Süper Kupa hakemleri basın toplantısı düzenleyecek

Beşiktaş Park'ta Liverpool ile Chelsea arasında 14 Ağustos'ta oynanacak UEFA Süper Kupa maçını yönetecek hakemler ile UEFA Hakem Komitesi Başkanı Roberto Rosetti, 13 Ağustos 2019 Salı günü basın toplantısı düzenleyecek.

11-08-2019 17:15

Haberler � SPOR


İSTANBUL (e-ha) - Beşiktaş Park'ta Liverpool ile Chelsea arasında 14 Ağustos'ta oynanacak UEFA Süper Kupa maçını yönetecek hakemler ile UEFA Hakem Komitesi Başkanı Roberto Rosetti, 13 Ağustos 2019 Salı günü basın toplantısı düzenleyecek.
 
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre;UEFA Süper Kupa'ya ev sahipliği yapacak Beşiktaş Park'ta saat 15.45'te gerçekleşecek basın toplantısına Roberto Rosetti ile birlikte UEFA'nın erkekler kategorisindeki üst düzey bir karşılaşmada düdük çalacak ilk kadın hakem olan Stéphanie Frappart'ın yanı sıra yardımcıları Manuela Nicolosi ve Michelle O'Neill ile 4. Hakem Cüneyt Çakır katılacak.
 
Rosetti, hakemlerin Avrupa kupalarında geçen sezonki performansını değerlendirecek ve bu sezonki UEFA müsabakalarında VAR uygulamaları konusunda bilgilendirme yapacak. 
 
e-Haber Ajansı (e-ha) 
 
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri