Şakalı Akustik Almanya'da sahne alıyor

Koray Candemir ve Harun Tekin, Kargo ve Mor ve Ötesi’nin klasikleşmiş şarkılarından Aşk, Cambaz, Şairin Elinde, Bir Derdim Var, Muhteşem Bir Son’un akustik hallerinden Kekliğimi Vurdular gibi türkülere kadar uzanan geniş repertuvarlarıyla izleyenlerin karşısına çıkıyor.

14-05-2019 02:00

Haberler � KÜLTÜR - SANAT


ANKARA (e-ha) Koray Candemir ve Harun Tekin, Kargo ve Mor ve Ötesi’nin klasikleşmiş şarkılarından Aşk, Cambaz, Şairin Elinde, Bir Derdim Var, Muhteşem Bir Son’un akustik hallerinden Kekliğimi Vurdular gibi türkülere kadar uzanan geniş repertuvarlarıyla izleyenlerin karşısına çıkıyor.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Türkiye´de büyük ilgi gören “Şakalı Akustik“ gösterisi Almanya´da da sahne alacak. Türk rock müziğinin iki dev ismi Harun Tekin ve Koray Candemir’in sevdikleri şarkıları çalarken bir yandan seyircilerle muhabbet ettikleri “Şakalı Akustik“, 8 Haziran günü Frankfurt Capitol Tiyatrosunda ve 9 Haziran günü Düsseldorf Capitol Tiyatrosunda sahne alacak.  
Koray Candemir ve Harun Tekin, Kargo ve Mor ve Ötesi’nin klasikleşmiş şarkılarından Aşk, Cambaz, Şairin Elinde, Bir Derdim Var, Muhteşem Bir Son’un akustik hallerinden Kekliğimi Vurdular gibi türkülere kadar uzanan geniş repertuvarlarıyla izleyenleri mest edecek.
The Colors ve Artworks Kültürsanatın BKM Mutfak ile organize ettiği programa gurbetçiler tarafından büyük ilgi bekleniyor.
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : Şakalı - Akustik - Almanya'da - sahne - alıyor -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri