Sarıyer Belediye Başkanlığı Asılsız Haberi Yalanladı

Sarıyer Belediye Başkanlığı "Sandıktaki organize usulsüzlük” başlığı ile yayımlanan haberlerin asılsız olduğunu açıkladı.

10-04-2019 18:31

Haberler � POLİTİKA


İSTANBUL (e-ha) Sarıyer Belediye Başkanlığı Sandıktaki organize usulsüzlük” başlığı ile yayımlanan haberlerin asılsız olduğunu açıkladı.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; 31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesi Sarıyer Belediye ve Belediye Başkanı Şükrü Genç hakkında yaptığı sayısız gerçek dışı haberle vatandaşların kafasını karıştırma çabası içerisine giren fakat başarılı olamayan ismini zikretme gereği duymadığımız haber kaynağı, bu kez seçim sonuçları üzerinden yine aynı senaryoyu uygulamaya devam ediyor. 
Sarıyer Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada; "Bülteninde “Sandıktaki organize usulsüzlük” başlığı ile yayımladığı haberde, Park ve Bahçeler Müdürümüzün 1243 numaralı sandıkta kurul başkanı olduğuna dair verdiği bilgi diğer haberlerinde de olduğu gibi tamamen gerçek dışıdır. Sarıyer Park ve Bahçeler Müdürünün seçimde herhangi bir görevi olmadığı gibi dolayısıyla bahsi geçen sandıkla bir ilgisi de bulunmamaktadır. 
Söz konusu kanalın yaptığı haberlerin yanlı ve gerçek dışı olmasına alışkınız. Tüm kamuoyunun da dikkate almamasını önemle rica ederiz" ifadelerine yer verildi.
e-Haber Ajansı (e-ha)
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri