SARIYER’DE RADYO GÜNLERİ SONA ERDİ

İstanbul’un en çok dinlenen radyoları Sarıyer Belediyesi’nin Ramazan etkinliklerinde bir araya geldi. İstinye Tersane Alanı’nda gerçekleşen konser, tiyatro, kukla gösterisi, sinema gösterimi vb. etkinliklerin duyurularını yapan radyocular bir hafta içinde 74 saat yayın yaptı.

31-05-2019 06:28

Haberler � GENEL


ANKARA (e-ha) İstanbul’un en çok dinlenen radyoları Sarıyer Belediyesi’nin Ramazan etkinliklerinde bir araya geldi. İstinye Tersane Alanı’nda gerçekleşen konser, tiyatro, kukla gösterisi, sinema gösterimi vb. etkinliklerin duyurularını yapan radyocular bir hafta içinde 74 saat yayın yaptı.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Sarıyer Belediyesi Radyo Günleri kapsamında Ramazan etkinlikleri boyunca birbirinden değerli 10 radyo kanalını ve yayıncılarını misafir etti. Bir hafta boyunca İstinye Tersane Alanı’nda yayın yapan radyocular için bir de ödül töreni düzenlendi.
İstanbul’un en çok dinlenen radyoları Sarıyer Belediyesi’nin Ramazan etkinliklerinde bir araya geldi. İstinye Tersane Alanı’nda gerçekleşen konser, tiyatro, kukla gösterisi, sinema gösterimi vb. etkinliklerin duyurularını yapan radyocular bir hafta içinde 74 saat yayın yaptı. Başkan Genç’in konuk olduğu programlarda yapılan çalışmalar ve Sarıyer’e dair gelecek planları konuşuldu. Radyo Günleri kapsamında bir hafta boyunca yayın yapan 30’a yakın radyocu, düzenlenen ödül töreninde plaketlerini Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in elinden aldı. Radyocuların da Başkan Genç’e plaket takdim ettiği törende duygularını paylaşan yayıncılar, kendilerine verilen bu fırsat için teşekkürlerini iletti.
 
Bir hafta boyunca Medya 24’ün sponsorluğunda evlerinize misafir olan o kanallar ve yayıncıları ise şöyle:
Radyo 34 – 88.0: Emrah Üstündağ, Anıl Soylu
Kent FM – 101.4: Ceyhun Erhan, Radyo Hevi, Hamdullah Topçu
Radyo Ekin 94.3: Gül Öner, Göksel Sağlam, 
Cem Radyo – 96.4: Sinem önel, Funda Salman, Filiz Yılmaz
Yön Radyo – 96.6: Beyhan Aksoy, Erhan Köse, Hilal Özdemir
İstanbul’un Sesi - 91.8: Kadir Balık, Deniz Ünal, Doğukan Utaş, Ali Osman Kara
Medya FM – 93.9: Zeki Gökçe, Makican
Karadeniz FM – 98.2: Onur Sakar, Mustafa Yeniev, 
Damla FM – 87.5: Alemdar Kapucu
 
KUBAT İSTİNYE’DE TÜRKÜ ZİYAFETİ YAŞATACAK
Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi Kubat, Ramazan etkinlikleri kapsamında sahne alacak. Bir ay boyunca ünlü isimlerin ağırlandığı etkinliklerin son konserini verecek olan Kubat geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da alanı dolduran Sarıyerlilere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak. Birbirinden güzel türkülerle kulakların pasının silineceği konsere Sarıyerlilerin katılımı bekleniyor.                                                                      
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : SARIYER’DE - RADYO - GÜNLERİ - SONA - ERDİ -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Mehmet Adak
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız

bahis siteleri