SARIYER’DE SİVAS GECESİ

SARIYER’DE SİVAS GECESİ

Sarıyer Belediye başkanı Şükrü Genç kısa bir konuşma yaptı. Birlik beraberliğe vurgu yapan Genç, “Böyle bir gecede sizlerle bir arada olmak büyük bir mutluluk. Bu geceler bizim birlik ve beraberliğimizi daha fazla pekiştiriyor” dedi.

18-05-2019 19:50

Haberler � GENEL


ANKARA (e-ha) Sarıyer Belediye başkanı Şükrü Genç kısa bir konuşma yaptı. Birlik beraberliğe vurgu yapan Genç, “Böyle bir gecede sizlerle bir arada olmak büyük bir mutluluk. Bu geceler bizim birlik ve beraberliğimizi daha fazla pekiştiriyor” dedi. 
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Birbirinden renkli programlarıyla  her gün binlerce seyircinin katıldığı İstinye Tersane Alanı, dün akşam Sivas Gecesi kapsamında Ercan Bayraklı ve Pınar Dağdelen’i konuk etti. Sivaslı hemşerileriyle bir araya gelen Bayraklı ve Dağdelen geniş repertuvarları ile alanı dolduran vatandaşlara keyifli bir akşam yaşattı.
Her gün bir mahallede kurulan sevgi sofralarında oruçlarını açan Sarıyerliler, Ramazan Etkinlikleri kapsamında dün akşam Sivas Dernek Gecesi’nde buluştu. Pınar Mahallesi Mehmet Akif İlkokulu bahçesinde yapılan iftarın ardından, Ercan Bayraklı ve Pınar Dağdelen’in sahne aldığı İstinye Tersane Alanı Sivaslı hemşerilerin türkü dolu geceleriyle renklendi. 
Dernek başkanlarıyla birlikte sahneye çıkan Sarıyer Belediye başkanı Şükrü Genç kısa bir konuşma yaptı. Birlik beraberliğe vurgu yapan Genç, “Böyle bir gecede sizlerle bir arada olmak büyük bir mutluluk. Bu geceler bizim birlik ve beraberliğimizi daha fazla pekiştiriyor” dedi. 
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : SARIYER’DE - SİVAS - GECESİ -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri