Şaş; Görevimden istifa ediyorum

Şaş; Görevimden istifa ediyorum

Galatasaray’da yardımcı antrenör olarak görev yapan Hasan Şaş, istifa ettiğini kişisel Instagram hesabından açıkladı.

18-08-2019 00:48

Haberler � SPOR


İSTANBUL (e-ha) - Galatasaray’da yardımcı antrenör olarak görev yapan Hasan Şaş, istifa ettiğini kişisel Instagram hesabından açıkladı.
 
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Hasan Şaş, Galatasaray'daki antrenörlük görevinden istifa ettiğini kişisel Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. 
 
HAKKINIZI HELAL EDİN
Şaş açıklamasında “Galatasarayım’a, hocama ki adam gibi adam, Levent kardeşime, Ümit kardeşime başarılar diliyorum. Kalbim hep sizinle; ben sevdigime zarar vermem. Görevimden istifa ediyorum, hakkınızı helal edin, hoşça kalın!” ifadelerini kullandı.
 
NEDEN İSTİFA ETTİ
Dün gece oynanan Lucatel Denizlispor – Galatasaray maçı sırasında tribünlerde olaylar yaşanmıştı. Kendilerine küfredildiğini iddia eden Necati Ateş ve Hasan Şaş’ın bazı taraftarlarla tartışma yaşadığı görüntüler ortaya çıkmıştı. Bu olayların ardından gelen eleştiriler üzerine, ‘kavgaya karışmadığını, ayırmak istediğini’ söyleyen Hasan Şaş’ın istifa kararı aldığı, kararını Fatih Terim’e danışmadan açıkladığı öğrenildi.
 
GÜNAH KEÇİSİ İLAN EDİLDİM
Hasan Şaş bu paylaşımından yaklaşık bir saat önce yaptığı paylaşımda “Beni günah keçisi yapanlar hepiniz Allahın adeletiyle ezileceksiniz” ifadelerine yer vermişti.
 
e-Haber Ajansı (e-ha) 
Etiketler : Şaş; - Görevimden - istifa - ediyorum -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri