Şehit Jandarma Teğmen Alim Keskin Ebediyete Uğurlandı

Hakkari’de bölücü terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda şehit olan Jandarma Teğmen Alim Keskin, Niğde Fatih Sultan Mehmet Caminde düzenlenen törenin ardından Niğde Şehitliğinde ebediyete uğurlandı.

15-07-2019 20:10

Haberler � GÜNDEM


NİĞDE (e-ha) - Hakkari’de bölücü terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda şehit olan Jandarma Teğmen Alim Keskin, Niğde Fatih Sultan Mehmet Caminde düzenlenen törenin ardından Niğde Şehitliğinde ebediyete uğurlandı.
 
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre;Öğle namazına müteakip düzenlenen cenaze törenine Vali Yılmaz Şimşek, İçişleri Bakan Yardımcısı  Mehmet Ersoy, Milli Savunma Bakan Yardımcısı  Alpaslan Kavaklıoğlu, AK Parti Niğde Milletvekilleri Yavuz Ergun ve Selim Gültekin, CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Jandarma Genel Komutan Yardımcısı Korgeneral Ali Çardakçı, Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Şehidimizin ailesi ile çok sayıda vatandaş katıldı.
 
 
Fatih Sultan Mehmet Caminde kılınan cenaze namazının ardından Şehidimizin naaşı kortej eşliğinde Niğde Şehitliğine getirildi. askerler tarafından saygı atışında bulunulmasının ardından şehidimizin naaşına sarılı Türk bayrağı ve fotoğrafı İçişleri Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Ersoy ve Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sayın Alpaslan Kavaklıoğlu tarından ailesine takdim edildi.
 
Daha sonra Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Sayın Alpaslan Kavaklıoğlu, AK Parti Niğde Milletvekilleri Yavuz Ergun ve Selim Gültekin ile Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Şehidimizin evine giderek taziyede bulundular.
 
e-Haber Ajansı (e-ha) 
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri