Sokak modası

İnsanların yalnızca iş için değil, her zaman, her gün, her alanda şık olmak, güzel görünmek istediği bir dönemde yaşıyoruz. Küçük bir alışveriş için dışarı çıkılırken bile saatlerce hazırlık yapılıyor.

27-03-2016 12:21

Haberler » GENEL


İnsanların yalnızca iş için değil, her zaman, her gün, her alanda şık olmak, güzel görünmek istediği bir dönemde yaşıyoruz. Küçük bir alışveriş için dışarı çıkılırken bile saatlerce hazırlık yapılıyor. “moda” ismi, insanlarda farklı bir anlayışa neden olabiliyor, “sokak modası” denilince ekstra hazırlıklar yapmak gerektiği düşüncesine kapılıyor insanlar. Oysa sokak modası demek, rahat olmak, çaba göstermeden, en doğal halinizle şık olmak demek olmalıdır. Yani basit bir tişört ve pantolon uyumunu yakalayabilmeniz anlamına gelir.

Yaz ve son bahar aylarında en çok kullanılan kıyafet tişörttür. Çünkü rahattır, her kıyafet ile tamamlanabilir, dış giyim ile uyum sağlaması zor olan bir kıyafet değildir... Dolayısıyla her mevsim için rahatlıkla tercih edilebiliyorlar. Farklı modeller hakkında fikir sahibi olmak için  http://www.zemingiyim.com/T-shirt-132 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tişört Kullanımı İçin Önerileri

·         Tişört alırken biraz özenli seçimler yaparsanız ummadığınız zamanlarda hayatınızı kurtarabilecek bir kıyafet haline gelebilir tişörtler. Mesela renk seçimi konusunda seçici olabilirsiniz. Gardırobunuzda bulunan kıyafetler hangi renk ağırlıklarındaysa, uyum sağlayabilecek tonları tercih edebilirsiniz.

·         Basic tişört en kullanışlı tişörttür. Ferahtır, klasik ve spor tarzı aynı anda yansıtabilir. Dilerseniz boru paça, bilek boy kumaş pantolonlarla birlikte kullanarak rahat bir iş günü geçirebilir, dilerseniz kot etek üzerinde kullanarak salaş bir şıklık havası taşıyabilirsiniz.

·         Siyah pantolon / etek ve beyaz tişört ayrılmaz bir bütün sayılır. Ayakkabı ve çantada farklı renkler tercih ederek canlı ve kendinden emin bir havaya bürünebilirsiniz.

·         V yaka ve kare yaka tişörtler takımlar için güzel tamamlayıcılar olabilir. Dilerseniz uzun kolyeler kullanabilirsiniz.

Etiketler : Sokak - modası -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler
1
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN