Star Trek: Discovery Konulu Yeni Bugün PC Güncelleme Yayınlanacak

Star Trek: Discovery'nin ilk sezonunda hayranlar, Kaptan Gabriel Lorca ve onun Güvenlik Şefi, Komutan Ellen Landry ile tanıştılar. Ancak onların ortak geçmişi ve efsanevi U.S.S. Discovery'nin komutasını nasıl aldıkları hakkında çok az bilgi vardı.

16-05-2019 01:19

Haberler � TEKNOLOJİ


ANKARA (e-ha) Star Trek: Discovery'nin ilk sezonunda hayranlar, Kaptan Gabriel Lorca ve onun Güvenlik Şefi, Komutan Ellen Landry ile tanıştılar. Ancak onların ortak geçmişi ve efsanevi U.S.S. Discovery'nin komutasını nasıl aldıkları hakkında çok az bilgi vardı.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Star Trek: Discovery Konulu Yeni Güncelleme Bugün PC ve 25 Haziran'da Konsollar için Yayınlanacak. Amsterdam, Hollanda - 15 Mayıs 2019 - Bugün, oynaması ücretsiz MMORPG oyunlarının önde gelen yayıncılarından Perfect World Europe B.V ve Cryptic Studios, Star Trek Online: Rise of Discovery'nin PC için yayınlandığını ve 18 Haziran'da Xbox One ve PlayStation®4 için yayınlanacağını duyurdu. Unutulmaz Star Trek evreninde geçen, oynaması ücretsiz bu MMORPG'ye gelen en son güncellemeyle, CBS'in beğenilen dizisi Star Trek: Discovery ile gerçekleşen kesişme devam edecek. Bugünden başlayarak Star Trek Online oyuncuları zamanda geri gidip U.S.S. Buran'da diziden Kaptan Gabriel Lorca (Jason Isaacs'in sesiyle) ve Komutan Ellen Landry (Rekha Sharma'nın sesiyle) ile karşılaşacaklar. Kaptanlar, Star Trek: Discovery'nin ilk sezonundaki çetin karakterlerin kaderlerini belirleyen korkutucu olaylar zincirini ortaya çıkarmak için Rise of Discovery evreninde oynayacaklar. Bu güncellemeyle ayrıca, yepyeni bir itibar sistemi ve PC, Xbox One ve PlayStation®4'deki tüm Seviye 6 premium yıldız gemileri için oyuncu seviyesi kısıtlamalarını kaldıran geniş kapsamlı bir yenileme geldi.
Star Trek Online: Rise of Discovery lansmanına mutlaka göz atın: https://www.youtube.com/watch?v=VrzPGvOYrfY
Rise of Discovery için indirilebilir basın dosyaları burada: https://perfectworld.box.com/v/STORiseofDiscoLaunch
 
Star Trek: Discovery'nin ilk sezonunda hayranlar, Kaptan Gabriel Lorca ve onun Güvenlik Şefi, Komutan Ellen Landry ile tanıştılar. Ancak onların ortak geçmişi ve efsanevi U.S.S. Discovery'nin komutasını nasıl aldıkları hakkında çok az bilgi vardı. Bu sorular, Rise of Discovery'de cevaplanacak. Bu cevaplar için oyuncular, Battle of Binary Stars'dan sadece bir ay sonra Lorca ve Landry ile birlikte U.S.S. Buran'ın güvertesinde olacaklar. Federasyon yıldız gemisi, Mo’Kai Hanedanlığı'nın lideri J’Ula tarafından yönetilen güçlerin saldırısına uğradığında, Klingon mahkumlarını güvenli bir tesise götürmek üzere bir görevdedir. Bu saldırıdan sadece Kaptan Lorca kurtulur. Priors Dünyası'nın üzerindeki kurak bir buz ayına çakıldıktan sonra Klingon güçleri tarafından yakalanmadan önce kurtulmak için tek güvencesi güvenilir birlik komutanına ve Star Trek Online oyuncularıdır.
Bu olayların hepsi Rise of Discovery'deki yepyeni görevlerle karşımıza çıkacak. Bugünkü güncellemeyle getirilen içeriğin tam listesi aşağıdadır:
İki Yeni Özel Bölüm - Star Trek Online'daki tüm fraksiyonlardan Kaptanlar, Star Trek Online: Discovery evreninde geçen yepyeni iki bölüme katılabilirler.
“The Plausibility of the Possible” – Oyuncular, Mo'Kai Hanedanlığı'ndan J'Ula'nın önderlik ettiği Klingon güçleriyle çarpışan, Kaptan Gabriel Lorca ve Komutan Ellen Landry komutasındaki Yıldız Gemisi U.S.S. Buran'a yardıma gidecekler.
“Impossibility of Reason” Star Trek Online oyuncuları, U.S.S. Buran'dan gelen acil yardım çağrısına cevap verecekler. Bu çağrı sonucu oyuncular Landry ile, kaptani kurtarmak için bir buz ayında zorlu bir göreve çıkacaklar.
Star Trek: Discovery Karakterleri - Star Trek: Discovery'den Jason Isaacs (Harry Potter, The Patriot) ve Rekha Sharma (Battlestar Galactica, Alien vs Predators: Requiem), Rise of Discovery'de karşımıza Kaptan Lorca ve Komutan Landry olarak çıkacaklar.
Yeni İtibar - Oyundaki en son güncellemeyle, oyuncuların heyecan verici Dicovery temalı ödüller kazanmasına izni veren Seviye 6 İtibar, "Discovery Legends" eklendi. Tüm Discovery Task Force Operation'ların artık, yeni itibarı desteklemek ve Discovery Legend Mark'ları vermek için değiştirilen Gelişmiş ve Elit sürümleri olacak.
S6 Yıldız Gemisi Yükselmesi - Bugünden itibaren seviye kısıtlamaları Seviye 6 yıldız gemileri için, PC, Xbox One ve PlayStation®4'de dahil oyunun tüm platformlarında kaldırıldı. Star Trek Online'da ilk kez oyuncular, bireysel karakter seviyelerine yükseltilen premium gemilerle uçabilecekler. Detaylar Star Trek Online Blog'da bulunabilir.
Rise of Discovery 25 Haziran'da Xbox One ve PlayStation®4 için yayınlanacak.
Netflix'de Star Trek: Discovery'nin heyecan verici ikinci sezonunu izlenebilir.
Star Trek Online oyuncuların Star Trek evrenini içeriden keşfedebildiği ücretsiz bir MMO oyunudur. Bir Federasyon yıldız gemisinin kaptanı olarak oyuncular kendi kaderlerini belirleyebilirler. Bir Klingon Savaşçısı olarak İmparatorluğu galaksinin en ücra köşelerinde savunabilir, Romulan Republic Warbird komutanı olarak Romulan mirasını yeniden inşa edebilir ya da bir Jem’Hadar askeri olarak Dominion adına zorlu görevler üstlenebilirler. Kaptanlar aynı zamanda Star Trek evreninin ünlü yerlerini keşfedebilir, yeni uzaylı türler ile temas kurabilir ve uyarlanabilir yıldız gemilerinde diğer oyuncularla yan yana savaşabilirler. Star Trek Online şu anda PC, PlayStation®4 ve Xbox One platformlarında mevcut.
Star Trek Online‘ı ücretsiz olarak hemen indirip oynamak için www.playstartrekonline.com adresini ziyaret edin.
Star Trek Online lisans sahibi CBS Consumer Products’tır.
CBS Studios Inc. STAR TREK ® & © 2019 ve ilgili marka ve logoları CBS Studios Inc.’in ticari markalarıdır. Tüm Hakları Saklıdır.
 
PERFECT WORLD ENTERTAINMENT INC. HAKKINDA
Perfect World BV. Avrupa’nın önde gelen bir canlı hizmet oyun yayıncısıdır. 2010 yılında kurulan Perfect World Europe, Star Trek ve Dungeons & Dragons gibi tanınmış küresel eğlence markalarına dayanan oyunlar yaratması ve yayınlamasıyla tanınır. Neverwinter, Star Trek Online ve PWI’ı içeren şirketin popüler canlı hizmet MMO oyunları, yayın hayatları boyunca 500 milyon doların üzerinde hasılat yaptı. Perfect World, Subnautica’nın geliştiricisi olan Unknown Worlds ve Torchlight serisinin yaratıcısı olan Runic Games gibi bağımsız stüdyolarla da ortaklık yaparak oyunlarını küresel pazara açıyor. Perfect World Europe, Perfect World Group’un bir şubesidir ve merkezi Amsterdam, Hollanda’dadır. Ayrıntılı bilgi için lütfen www.perfectworld.com adresini ziyaret edin.
 
CRYPTIC STUDIOS, Inc. HAKKINDA
Cryptic Studios, Inc., kendisini oyunlarında üst seviye oynanış sunmaya adamış, önde gelen bir çevrimiçi oyun geliştiricisidir. Cryptic Studios, Inc. PC için AAA yapımlar geliştirmekte ve geleneksel MMORPG türünün ötesine geçmek için hızla portföyünü çeşitlendirmektedir. Başarıyla piyasaya çıkardığı oyunlar "Dungeons & Dragons", "Star Trek Online" ve “Champions Online: Free for All”. Perfect World Co., Ltd.'nin bir iştiraki olan Cryptic Studios, Inc.'nin merkezi Los Gatos, CA'da bulunmaktadır.
e-Haber Ajansı (e-ha)
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri