Sülemiş Tesisleri Göz Kamaştırıyor

Sülemiş Tesisleri Göz Kamaştırıyor

Özellikle yaz aylarının vazgeçilmez mekanlarından biri olan Sülemiş Turistik Tesisleri Aile Çay Bahçesi yenilenmesinin ardından misafirlerini bekliyor.

08-08-2019 17:16

Haberler � TURİZM - TATİL


OSMANİYE (e-ha) - Osmaniye'nin Kadirli İlçesinde Özellikle yaz aylarının vazgeçilmez mekanlarından biri olan Sülemiş Turistik Tesisleri Aile Çay Bahçesi yenilenmesinin ardından misafirlerini bekliyor.

e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre;Kadirli Belediye Başkanı Doktor Ömer Tarhan, “doğayla iç içe olan Çukurova'nın incisi Sülemiş tesislerine tüm halkımızi bekliyoruz” dedi.

Başkan Tarhan, “Yaptığımız yeniliklerle halkımızın beğenisi kazanan Aile Çay Bahçesi ailelerin güzel vakitler geçirebileceği bir mekan oldu. Çukurova’nın incisi Sülemiş’in doğa ile iç içe yaz akşamlarının serin mekanında soğuk ve sıcak içecekler, bir birinden güzel yemekleri ve çocuk oyun gurupları ile hizmet vermeye başladı. Sabah Kahvaltısının da verildiği aile çay bahçemizde isteyen vatandaşlarımız nikah ve tatlı törenlerinde de Aile çay bahçemizi kullanabilirler.  İşletmeciliğini Belediyemizin yaptığı ve en ucuz fiyat seçenekleri ile Aile Çay Bahçesine tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz “dedi. 

e-Haber Ajansı (e-ha) 

 

YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri