Tayt üstüne giyilebilecek tunik modeli

Tunikler pek çok kıyafet ile bir arada kullanılabildiğinden son dönemin en popüler kıyafetleri arasında yer alıyor. Ancak en çok hangi kombin ile dikkat çekiyor derseniz tunik modelleri en çok kuşkusuz tayt tasarımları ile şık bir görünüm kazanıyor.

19-04-2016 16:08

Haberler » GENEL


Tunikler pek çok kıyafet ile bir arada kullanılabildiğinden son dönemin en popüler kıyafetleri arasında yer alıyor. Ancak en çok hangi kombin ile dikkat çekiyor derseniz tunik modelleri en çok kuşkusuz tayt tasarımları ile şık bir görünüm kazanıyor. Günlük hayatta da tercih edilebilen bu tasarımlar artık yazı baskılı olarak da üretiliyor. İşte bunlardan biri...

Eteği Yırtmaçlı Tuniklerden Şaşmayın!

Üzerindeki yazı baskısı ile gayet genç ve dinamik bir görünüm kazandırılmış olan tunik ekru ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip. Etek bölümü asimetrik bir kesime sahip olan tunik modelleri her daim cool bir görünüm sunar. Bu model de cool imajı ile şıklığınızı ikiye katlayabilir.

Etek bölümü yırtmaçlı olduğundan fazla kiloları gizlemek isteyenler için en ideal tunik tasarımı olduğunu söylemek mümkün. Kısa kollu ve bisiklet yaka olması yaz aylarında ferah bir kullanım sunuyor olmasını beraberinde getiriyor. % 100 viskon kumaştan dikilmiş olması sizin için sıkıntı yaratabilir mi, bilemeyiz. Dilerseniz diğer tunik modellerini http://www.zemingiyim.com/kadin-tunik-cesitleri adresine tıklayarak inceleyin.

Etiketler : Tayt - üstüne - giyilebilecek - tunik - modeli -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler
1
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN