Telefonla konuşurken 4 kat aşağı düştü

Şişli’de, bir alışveriş merkezine gelen şahıs, telefonla konuştuğu sırada dengesini kaybederek 4 kat aşağı düştü. Şahıs, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

08-01-2016 17:41

Haberler � GÜNDEM


Olay, 15.00 sıralarında Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan bir alışveriş merkezinde meydana geldi. İddiaya göre ismi öğrenilemeyen 18 yaşlarında erkek olduğu belirtilen bir kişi, alışveriş merkezine girdikten sonra demir korkulukların yanında telefonla konuşmaya başladı. Telefonla konuştuğu sırada geri giden şahıs, dengesini kaybederek korkulukları aşıp eksi 4. kata düştü. 

AVM’deki vatandaşların ve güvenlik görevlilerinin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Polis, önlem alarak bölgeyi girişlere kapattı. Sağlık ekipleri de, şahsa olay yerinde müdahale etti. Ancak şahıs, yaklaşık bir saat süren müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Şahsın hayatını kaybetmesinin ardından AVM yetkilileri, cenazenin çevresini kapatarak vatandaşların görmesini önledi. Olay yeri inceleme ekipleri, AVM’de inceleme yaparak delil topladı. 

Polisin incelemelerinin ardından cenazenin Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılacağı belirtildi.

Etiketler : Telefonla - konuşurken - 4 - kat - aşağı - düştü -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri