transfer bombaları ses getirdi

Transfer çalışmalarını sürdüren Afyonkarahisar Belediyespor Voleybol Takımı, İstanbul Büyükşehir Belediyespor`dan Edin Erden`le anlaşma sağladı.

21-07-2015 11:12

Haberler � SPOR


Transfer çalışmalarını sürdüren Afyonkarahisar Belediyespor Voleybol Takımı, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Edin Erden'le anlaşma sağladı.

Peş peşe yaptığı transferlerle büyük ses getiren Belediyespor, transfer bombalarına devam ediyor. Bu sezon, ağırlık olarak tecrübeli oyunculardan kurulu bir kadro oluşturmayı planlayan ekibimiz, gelişime açık ve gelecek vadeden genç oyuncuları da kadrosuna katmaya başladı.

Afyon temsilcisi İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un genç smaçörü Edin Erden'i renklerine bağladı. 1994 doğumlu oyuncuyla Başkanlık makamında düzenlenen törenle sözleşme imzalandı. İmza törenine, genç oyuncunun babası Ekrem Erden ile annesi Elif Erden de katıldı.

Belediyespor'a kendini geliştirmek ve şampiyonluk yaşamak için geldiğini belirten Edin Erden, yeni sezonun başlamasını sabırsızlıkla beklediğini kaydederek, ne kadar arzulu ve istekli olduğunu gösterdi.

Afyonkarahisar (e-ha)

Etiketler : transfer - bombaları - ses - getirdi -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri