Turgutlu Gündüzalp Anadolu Lisesi bocce il birincisi oldu

Manisa`nın Turgutlu ilçesindeki Özel Gündüzalp Anadolu Lisesi, boccede il birincisi oldu. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü`nün düzenlediği Genç Erkekler Bocce Şampiyonası`na, Manisa ve ilçelerindeki liseler katıldı. Elemeler sonunda Akhisar Namık Oğul Anadolu Lisesi ile birlikte finale kalan Gündüzalp, 8-4 yenerek il birinciliğini kazandı. Bu sonuçla 23-24 Mart 2015 tarihlerinde yapılacak Ege Bölgesi bocce müsabakalarına katılma hakkı elde eden okulun ödüllerini, Bocce Manisa İl Temsilcisi Sevda Çakmak verdi.

01-03-2015 04:22

Haberler � TÜRKİYE


MANİSA (CİHAN)- Manisa'nın Turgutlu ilçesindeki Özel Gündüzalp Anadolu Lisesi, boccede il birincisi oldu. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği Genç Erkekler Bocce Şampiyonası'na, Manisa ve ilçelerindeki liseler katıldı. Elemeler sonunda Akhisar Namık Oğul Anadolu Lisesi ile birlikte finale kalan Gündüzalp, 8-4 yenerek il birinciliğini kazandı. Bu sonuçla 23-24 Mart 2015 tarihlerinde yapılacak Ege Bölgesi bocce müsabakalarına katılma hakkı elde eden okulun ödüllerini, Bocce Manisa İl Temsilcisi Sevda Çakmak verdi.

Gençleri yeni spor dallarıyla tanıştırmak, zihni ve fiziki koordinasyonlarını geliştirmek için müsabakaların Gençlik ve Spor il müdürlükleri tarafından düzenlenlendiğini belirten Özel Gündüzalp Anadolu Lisesi Müdürü İbrahim Baydar,

Etiketler : Turgutlu - Gündüzalp - Anadolu - Lisesi - bocce - il - birincisi - oldu -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri