TÜRKİYE ALTIN PALMİYE ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Show TV Kanalı adına ödülü, Wyndham Kalamış Marina Hotel Satış ve Pazarlama Direktörü Deniz Dikkaya’nın elinden Show TV Magazin Müdürü Ömür Sabuncuoğlu alırken, Show TV’de ekrana gelen fenomen dizi Çukur, “Yılın Aksiyon Dizisi” ve üç sezon boyunca Show TV ekranlarını şenlendiren Yeni Gelin dizisinin sevilen oyuncusu Jessica May, “Yılın Komedi Dizi Oyuncusu” ödülüne layık görüldü.

27-03-2019 07:14

Haberler � TV - DİZİ


İSTANBUL (e-ha): Show TV Kanalı adına ödülü, Wyndham Kalamış Marina Hotel Satış ve Pazarlama Direktörü Deniz Dikkaya’nın elinden Show TV Magazin Müdürü Ömür Sabuncuoğlu alırken, Show TV’de ekrana gelen fenomen dizi Çukur, “Yılın Aksiyon Dizisi” ve üç sezon boyunca Show TV ekranlarını şenlendiren Yeni Gelin dizisinin sevilen oyuncusu Jessica May, “Yılın Komedi Dizi Oyuncusu” ödülüne layık görüldü.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; İş, sanat, basın ve televizyon dünyasının seçkin isimlerinin katılımıyla 6. Türkiye Altın Palmiye Ödülleri dün gece düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Kültür, sanat, müzik ve televizyon dünyasının önemli isimlerinin ödüllendirildiği organizasyonda kazananlar www.altinpalmiye.com üzerinden yapılan halk oylamasıyla belirlendi. 2 milyona yakın oy kullanılan, Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden biri olan“Türkiye Altın Palmiye Ödülleri”nde Show TV de “Yılın Televizyon Kanalı” seçildi.
Kanal adına ödülü, Wyndham Kalamış Marina Hotel Satış ve Pazarlama Direktörü Deniz Dikkaya’nın elinden Show TV Magazin Müdürü Ömür Sabuncuoğlu alırken, Show TV’de ekrana gelen fenomen dizi Çukur, “Yılın Aksiyon Dizisi” ve üç sezon boyunca Show TV ekranlarını şenlendiren Yeni Gelin dizisinin sevilen oyuncusu Jessica May, “Yılın Komedi Dizi Oyuncusu” ödülüne layık görüldü. İddialı dizi ve programlarıyla Türkiye'nin en renkli televizyon kanalı olan Show TV, birbiri ardına aldığı ödüllerle başarısını sürdürmeye devam ediyor.
e-Haber Ajansı (e-ha)
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız
Mehmet Adak

bahis siteleri