TURUNCU YAZ RÜZGARI OPENHAUS İLE HER YERDE

Openhaus Markalar Direktörü Melis Ağazat tarafından size özel Openhaus içerisinde yer alan markalarla yapılacak kombin hediyesini kazanabilirsiniz.

17-06-2019 20:26

Haberler � EKONOMİ


ANKARA (e-ha) Openhaus Markalar Direktörü Melis Ağazat tarafından size özel Openhaus içerisinde yer alan markalarla yapılacak kombin hediyesini kazanabilirsiniz.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Openhaus Istanbul, enerjik yapısını yaz boyunca sosyal medyada yaşatıyor!
Kasım 2018’de kapılarını açan ve her ay farklı markalara ev sahipliği yapan Openhaus, yenilikçi enerjisi ve markasının rengi olan "turuncu"yu yaz mevsimi boyunca sosyal medyada başlattığı #turuncuyaz hashtagi ile moda severlerin hayatına taşıyor.
Instagram üzerinden yapılacak görsel paylaşımlarınızda, turuncu detaya sahip kombininizi #turuncuyaz hashtagi ile paylaşarak, ay sonu seçilecek olan favori görselin sahibi olabilir ve Openhaus Markalar Direktörü Melis Ağazat tarafından size özel Openhaus içerisinde yer alan markalarla yapılacak kombin hediyesini kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz!
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : TURUNCU - YAZ - RÜZGARI - OPENHAUS - İLE - HER - YERDE - -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler
Mehmet Adak
Burak Tahir Bilici
Mevlüt Yiğit
Öğr. Gör. Ahmet Yaşar ZENGİN
Sağlıkçınız

bahis siteleri