Vali Coşkun "Kemerin Ses Getirsin" Kampanyasına Destek Verdi

Vali Coşkun "Kemerin Ses Getirsin" Kampanyasına Destek Verdi

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu tarafından başlatılan "Kemerin Ses Getirsin" kampanyasına destek vererek, vatandaşlara emniyet kemeri takmaları konusunda uyarıda bulundu.

10-08-2019 16:36

Haberler � GÜNDEM


OSMANİYE (e-ha) - Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu tarafından başlatılan "Kemerin Ses Getirsin" kampanyasına destek vererek, vatandaşlara emniyet kemeri takmaları konusunda uyarıda bulundu.
 
Aracında emniyet kemerini takan Vali Coşkun, "Bayramda yola çıkan vatandaşlarımızın sağ salim sevdiklerine ulaşmalarını diliyor, tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutluyorum. Güvenli bir yolculuk için, hayatı korumak için hepimizin kemeri ses getirsin." diye konuştu.
 
Vali Coşkun daha sonra, beraberinde İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan ve İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş  ile birlikte Tufan İzgi Tesisleri civarındaki trafik uygulama noktasını ziyaret ederek denetlemelerde bulundu.
 
Trafik ekipleri tarafından yürütülen uygulama çerçevesinde yol güzergâhında durdurulan araçlarda bulunan vatandaşların bayramını kutlayan Vali Ömer Faruk Coşkun, bayramlarda karayollarındaki hareketliliği arttığını ifade ederek, sürücülerden özellikle uykusuz ve yorgun olarak trafiğe çıkmamalarını, emniyet kemerlerini mutlaka takmalarını, seyir halinde cep telefonu kullanmamalarını, trafik kurallarına hassasiyetle uymalarını istedi. Seyahat eden vatandaşlara hayırlı yolculuklar ve iyi bayramlar dileklerini de ileten Vali Ömer Faruk Coşkun, "Bayram sevincimizi gölgeleyecek, bu sevincimizi acıya dönüştürecek tutum ve davranışlardan lütfen özellikle kaçınalım. Seyahat eden tüm vatandaşlarımıza kazasız belasız, hayırlı yolculuklar diliyorum “dedi.
 
VALİ COŞKUN, ÇOCUKLARA “KEMERİN SES GETİRSİN” YARIŞMASI HAKKINDA BİLGİ VERDİ
 
Aileleri ile seyahat eden çocuklarla da bir süre sohbet eden Vali Coşkun, 
 
Trafik ekipleri seyahat eden vatandaşları trafik güvenliği hakkında bilgilendirerek, broşür dağıttılar
 
(e-ha) - Resul Özdil 
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri