WWE´nin Almanya turnesinde büyük dövüş

WWE´nin Almanya turnesinde büyük dövüş

WWE, Almanya´da ise Randy Orton rövanş alma imkanı bulacak. Viper lakaplı Randy Orton, uzun zamandır Amerika dışına çıkmıyordu ve çok nadir diğer ülkelerde ringlere çıkıyordu. Bu nedenle Orton´un tekrar Almanya´ya gelmesi WWE hayranlarını çok sevindirdi.

03-05-2019 21:42

Haberler � SPOR


ANKARA (e-ha) WWE, Almanya´da ise Randy Orton rövanş alma imkanı bulacak. Viper lakaplı Randy Orton, uzun zamandır Amerika dışına çıkmıyordu ve çok nadir diğer ülkelerde ringlere çıkıyordu. Bu nedenle Orton´un tekrar Almanya´ya gelmesi WWE hayranlarını çok sevindirdi.
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Dünya´nın en büyük güreş federasyonu olan WWE, Almanya turnesini açıkladıktan sonra, gercekleşecek dövüşleri de açıkladı. 15 Mayıs´da Magdeburg´da, 16 Mayıs´da Hamburg´da ve 17 Mayıs´da Berlin´de gerçekleşecek olan programlarda ezeli rakipler AJ Styles ve Randy Orton ringde karşılaşacaklar. Geçmişte bir çok defa karşı karşıya gelen bu ikili en son senenin en büyük show´u olan Wrestlemania´da güreşmişlerdi. AJ Styles bu dövüşü kazanmıştı. Almanya´da ise Randy Orton rövanş alma imkanı bulacak. Viper lakaplı Randy Orton, uzun zamandır Amerika dışına çıkmıyordu ve çok nadir diğer ülkelerde ringlere çıkıyordu. Bu nedenle Orton´un tekrar Almanya´ya gelmesi WWE hayranlarını çok sevindirdi.
Bunun dışında ayrıca WWE Dünya Şampiyonu Kofi Kingston, Kevin Owens, Amerika Şampiyonu Samoa Joe, Mustafa Ali, Asuka, Kairi Sane, Kadınlar Takım Şampiyonları The Iiconics, Mandy Rose, Sonya Deville, Matt Hardy, Rusev, Lana, Cesaro, Apollo, Nakamura, Xavier Woods, The Miz ve Lars Sullivan Almanya turnesinde ringlere çıkacaklar.
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : WWE´nin - Almanya - turnesinde - büyük - dövüş -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri