Yepyeni single En Derine karşınızda

Yepyeni single En Derine karşınızda

Derin ve güçlü şarkı sözlerinin yanı sıra, hayat duruşlarıyla da kendilerine büyük bir dinleyici kitlesi edinen, Türkçe sözlü rap müziğin başarılı sanatçıları Ados ve Şanışer, Sony Music Türkiye ve Basemode Records etiketli yepyeni single “En Derine” ile karşınızda!

22-08-2019 00:18

Haberler � KÜLTÜR - SANAT


İSTANBUL (e-ha) - Derin ve güçlü şarkı sözlerinin yanı sıra, hayat duruşlarıyla da kendilerine büyük bir dinleyici kitlesi edinen, Türkçe sözlü rap müziğin başarılı sanatçıları Ados ve Şanışer, Sony Music Türkiye ve Basemode Records etiketli yepyeni single “En Derine” ile karşınızda!
 
e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün kaynağından aldığı bilgiye göre; Sözleri Ados ve Şanışer, bestesi Bert Azel, aranjesi ise Can Vatansever tarafından yapılan “En Derine”nin mix – mastering işlemleri ise Can Vatansever & Özgür Öztürk ortaklığında Studio Circus’da yapıldı.
 
Yıllardır dinleyicilerine sundukları şarkılardaki derin duygu ve anlam yüklü sözlerle, dinletirken bir yandan da düşündüren Ados ve Şanışer yeni şarkılarını Sadık Hazırcı yönetmenliğinde kliplendirdi.
 
e-Haber Ajansı (e-ha)
Etiketler : Yepyeni - single - En - Derine - karşınızda -
YORUMLAR
Hen�z Yorum Yok !
�lginizi �ekebilecek di�er haberler

bahis siteleri