takipçi satın al bitcoin haberleri hande ercel jigolo şirketleri ilbet yabancı dizi izle Milas Belediyesi İkram Aracını Hizmete Sundu || E Haber Ajansı

Milas Belediyesi İkram Aracını Hizmete Sundu

Total Views : 197
Zoom In Zoom Out Sonra Oku Print

Milas Belediyesi Halka hizmette kaliteyi, kupa memnuniyetini ön planda tutan ve sosyal hizmette her zaman en önde tutan ve sosyal belediyecilik anlayışıyla akşam yemeği gerçekleştiriyor.

Milas Belediyesi Halka hizmette kaliteyi, kupa memnuniyetini ön planda tutan ve sosyal hizmette her zaman en önde tutan ve sosyal belediyecilik anlayışıyla akşam yemeği gerçekleştiriyor. Envanterine kattığı yeni araçları vatandaşların hizmetine devam ediyor. 

Buda kapsam üst yapı ve giydirme tamamlanan ikram aracı ilçemizdeki faaliyetlerine başlayarak, hemşehrilerimizin hizmetine sunuldu. Milas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak araç, özel gün ve etkinliklerde vatandaşların çay, sıcak çorba olmak üzere yemek ihtiyacını karşılamak için kullanılacak. 

Çalışmalarımızı memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştiriyoruz. 

Hizmete sunulan araç hakkında açıklamalarda bulunan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Milas Belediyesi olarak vatandaşlarımıza en etkin ve kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Onun zaman çalışmalarını memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştiriyoruz. 

İkram Aracımız üst yapı ve giydirme çalışmalarının tamamlanmasının ardından vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu. Vatandaşların ihtiyaç duyduğu anda ekiplerimiz ve aracımız halkımızın hizmetinde olacak. Aracımız tüm hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun ”dedi.

e-Haber Ajansı (e-ha)