Hannover Fairs Turkey Fuarcılık'da Üst Düzey Atama

Total Views : 105
Zoom In Zoom Out Sonra Oku Print

Uluslararası Fuarcılık Sektörünün Tecrübeli İsmi Annika Klar Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Atandı.

Uluslararası Fuarcılık Sektörünün Tecrübeli İsmi Annika Klar Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Atandı. 

Alman fuarcılık şirketi Deutsche Messe AG'nin Türkiye ofisi Hannover Fairs Turkey Fuarcılık'ın Genel Müdürlüğüne, 1Temmuz 2021'de Annika Klar büyütüldü. Annika ve 2009 yılından itibaren buyana Genel Müdürlük yapmakta olan Alexander Kühnel, 2021 Kasım ayı görevlerine kadar Eş Genel Müdür olarak birlikte ve devirlerde yapacaklar. Kühnel, bu tesisten Haziran 2022'ye kadar Hannover Fuarı Türkiye danışmanlığı desteği olarak devam edecek. 

17 yıllık fuarcılıklarne sahip, 1 2021'de bu yananover Fair Turkey'de Genel Müdür olarak görev yapmak. Klar, bu görevden, 2013-2020'da, merkezi Hannover'daki genel genel satışlardan sorumlu Direktörlük görevini yürütüyordu. 

Annika Klar, Deutsche Messe ekibine katılmadan önce, 2004-2013 yılları arasında Hamburg Messe und Congress GmbH şirketinde iş geliştirme ve Proje stratejik saldırı planlarında bulundu. 

Geçtiğimiz gün bir araya gelen ikili, Sayın Klar'ın atamasıyla ilgili bir konuşma yaptı. Alexander Kühnel, Annika Klar'ın sahip olduğu güçlü deneyimle Hannover Fairs'e büyük güç katacağına inanıcını dile getirirken; Annika Klar görevinin devraldığı Alexander Kühnel'e, bu kadar tamamlanmadan yetiştirilmelerinden dolayı teşekkür etti. Annika K, “Türkiye'nin kullanılabilir sanayisi ve fuarcılık sektöründeki yıllara bir araya gelmesi, ulaşılabilecek bir ülke için pazarlanması hedeflenebilir. Yeni görevde ilk hedefim buna katkı sağlamak olacak” dedi.

e-Haber Ajansı (e-ha)