Milas depreme hazırlıksız yakalandı

Total Views : 561
Zoom In Zoom Out Sonra Oku Print

Milas depreme hazırlıksız yakalandı. Bugün Saat 20:44 sularında Milas ve çevresinde mdeprem meydana geldi. Henüz Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi kaynağı depremin şiddetini ve merkezini yayınlamadı

Milas depreme hazırlıksız yakalandı. Bugün Saat 20:44 sularında Milas ve çevresinde deprem meydana geldi. Henüz Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi kaynağı depremin şiddetini ve merkezini yayınlamadı.

e-Haber Ajansı (e-ha) editörünün Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi kaynağından edindiği bilgiye göre; 

Bugün (2020.06.28) Saat 20:43:28 sularında 36.7012 enlem ile 28.2575 boylam arasında yerin 67.1 kilometre altında 5.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. 

Merkezi Muğla'nın Marmaris ilçesi Osmaniye Mahallesi olarak ölçülen ve İlksel olarak tanımlanan depremde ölen veya yaralanan olup olmadığı konusunda henüz bir bilgiye ulaşılmadı.

Muğla'nın diğer ilçelerden ve özellikle de Milsat'tan da hissedilen deprem korku ve paniğe neden oldu. Milaslılar korku ve panikten sokaklara çıktı.

Bugün akşam meydana gelen  depremde mal kaybı ve maddi hasar konusunda da henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Resmi Açıklama Bilgileri:

Tarih       Saat    Enlem(N)  Boylam(E)  Derinlik(km)   MD ML Mw Yer   Çözüm Niteliği 

2020.06.28 20:43:28  36.7012   28.2575       67.1      -.-  5.6  -.-   OSMANIYE-MARMARIS (MUGLA)        İlksel

Depremle ilgili bilgilendirmelere devam ediyoruz. Deprem hakkındaki gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz...

e-Haber Ajansı (e-ha)