takipçi satın al bitcoin haberleri hande ercel jigolo şirketleri ilbet yabancı dizi izle Şikayetvar Yargıya Bile Uymuyor || E Haber Ajansı

Şikayetvar Yargıya Bile Uymuyor

Total Views : 217
Zoom In Zoom Out Sonra Oku Print

Şikayetvar adıyla yayın yapan www.sikayetvar.com diye bir web sitesi taraflarının bilgisine başvurmadan yalan yanlış bilgileri yayınlamaya ve ticaret yapan firmanın ticari itibarlarını zedelemeye devam ediyor.

Şikayetvar adıyla yayın yapan www.sikayetvar.com diye bir web sitesi taraflarının bilgisine başvurmadan yalan yanlış bilgileri yayınlamaya ve ticaret yapan firmanın ticari itibarlarını zedelemeye devam ediyor.

Tamamen ticari olarak ilerleyen bir işlemde keyfi olarak satıştan vazgeçen bir kişinin kaporasını geri talep etmesi üzerine yazdığı yalan ve yanlış bilgileri gerçekmiş gibi yayınlanmış olduğunu görüyoruz.

Firma yetkilileri olayın doğrusunu www.sikayetvar.com'a göndermesine herhangi bir işlem yapmıyor. Kendi ilkesi olan ve yargıya intikal etmiş bir konuyu dikkate almıyor.

İlgili firma mahkeme safhalarını gönderilmesine rağmen dikkate almadığı gibi defaatle ilgili kişilerle telefon ile görüşülmesine yine yayın devam ediyor.

Kendi web siteleri www.sikayetvar.com üzerinde çalışma; "Yargı süreci ne demek? 

Anlaşmazlık konusu olayın firma tarafından yargıya intikal ettirdiği emir, yargı süreci neticeleninceye kadar şikayet tedbiren yayından kaldırılmaktadır. Davanın lehinize sonuçlanması ilgili şikayetiniz yeniden yayına alınacaktır. "

kuralına kendileri bile uymamakta olduğu görülüyor.

Buradan soruyoruz:

1- www.sikayetvar.com admin, yetkili veya yöneticileri haksızlık yapmaktan neden çekinmiyor?

2- www.sikayetvar.com yetkilileri, avukatları veya söz sahibi kimseler şirketlerden ekonomik bir beklentileri mi var?

3- www.sikayetvar.com yetkilileri şantaj yöntemi ile firmalardan para mı talep ediyorlar?

4 -Bunların hiçbirinin doğru olmamasını umuyoruz. Mahkemeye intikal etmiş bir konunun www.sikayetvar.com yetkililerince kaldırılmasının en doğru hareket olacağını düşünüyoruz.

Not: Ajansımıza ulaşan ismi ve bilgileri bizde mahfuz olan şikayet ve cevapsız kalan işlemler konusunda e-Haber Ajansı (e-ha) gerekli aracılıkları yapıp konunun çözümünde yardımcı olacaktır.

e-Haber Ajansı (e-ha)